Apie mus

Gedimino miesto darželis – tai privatus darželis patiems mažiausiems Vilniaus senamiestyje! Tai vieta, kurioje ugdomi laimingi, savarankiški, sumanūs, pagarbūs vieni kitiems, mylintys savo šalį, daug žinantys, smalsūs ir pasiruošę tapti stropiais mokiniais vaikučiai. Pagalba žengiant pirmuosius žingsnius savarankiškumo, pozityvaus bendravimo, sveikos gyvensenos ir aplinkos pažinimo kelyje – toks mūsų privataus darželio tikslas.

Kūrybiškas vaikas
Darželio ugdymo programa sukurta remiantis Reggio Emilia metodika, atsižvelgiant į Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerijos ikimokyklinio ugdymo rekomendacijas. Debesų stebėjimas, smėlio pyragų kepimas, augalų tyrinėjimas ar paukščių balsų klausymas – taip mes atveriame mažųjų pasaulį, laviname vaiko intelektinius gebėjimus ir skatiname kūrybiškumą.

Pasaulietiškas vaikas
Norime, jog vaikas į mokyklą žengtų jau turėdamas užsienio kalbos pagrindus. Anglų kalbos mokymas pradedamas ankstyvajame amžiuje – jau nuo 3 metų ir vyksta imersijos būdu – vienu iš natūraliausių užsienio kalbos mokymo metodų, kai visos veiklos ir bendravimas vyksta tik anglų kalba. Anglų kalbos veiklas veda gimtakalbiai mokytojai.

Empatiškas vaikas
Vaikus laviname ir pasitelkę unikalią socialinio ir emocinio intelekto ugdymo programą Kimočis, kuri skatina pasitikėjimą savimi, pozityvų elgesį, lavina bendravimo įgūdžius, savivoką, toleranciją. Mums ypatingai svarbus mokymosi procesas, todėl skiriame individualų dėmesį kiekvienam vaikučiui ir taip siekiame išugdyti empatiškus, gerbiančius kitus vaikučius.

Privatus darželis Vilniuje laukia visų vaikučių, kuriems patinka tyrinėti, atrasti ir sužinoti, klausti ir kartu ieškoti atsakymų!

REGISTRACIJA Į

LAUKIAME SMALSIŲ VAIKŲ NUO 2 METŲ   Susitikime gyvai Registracija