Apie mus

Gedimino miesto darželis – tai privatus darželis Vilniuje, suteikiantis vaikams saugią ir motyvuojančią aplinką augti bei tobulėti. Čia mažyliai yra skatinami tyrinėti, klausti bei sužinoti naujų dalykų apie pasaulį, vykdant įvairias patyrimines veiklas. Gedimino miesto vaikų darželis yra idealus pasirinkimas smalsiems vaikams bei tėvams, kuriems svarbu savo mažyliams suteikti kokybišką ugdymą bei gerą priežiūrą.

Ugdymo metodai, kuriuos naudoja Gedimino miesto vaikų darželis

Gedimino miesto privatus darželis vadovaujasi ugdymo metodais bei filosofijomis, kurių pagalba gali būti vykdomas visapusiškas ugdymas:
• Reggio Emilia filosofija – patyriminės veiklos, kurių metu yra organizuojami grupiniai projektai bei natūralių objektų pažinimas bei tyrinėjimas.
• Patirtinis gamtamokslinis ugdymas – galimybė naudotis mokyklos laboratorijos įranga, atliekant įvairius tyrimus, aiškinantis gamtos paslaptis.
• „Kimochi“ programa – dėmesys skiriamas emociniam ugdymui, kurio metu vaikai atranda, suvokia bei geba įvardinti savo emocijas bei jų įvairovę.
• Ankstyvoji anglų kalbos integracija – organizuojamos įvairios veiklos anglų kalba, kurias veda anglakalbis mokytojas, taip natūraliai turtinant vaikų žodyną.

Kūrybiškas vaikas

Gedimino miesto darželyje ugdymo programa sukurta remiantis Reggio Emilia metodika. Joje svarbus vaikas, profesionalus pedagogas, aplinka, skatinanti eksperimentuoti ir pažinti. Siekiame, kad vaikai augtų šviesos, natūralumo ir tyrinėjimais grįstoje aplinkoje. Vaikams kuriame tokią aplinką, kurioje laisvė kurti, tyrinėti yra ypač svarbi. Meninėse veiklose skatiname vaikus lipdyti savitus kūrinius, muzikuoti įvairiais instrumentais, šokti, spalvingai tapyti ir eksperimentuoti. Siekiame atskleisti kiekvieno vaiko individualumą ir unikalumą per įgimtą smalsumą tyrinėjimams ir moksliniams atradimams.

Pasaulietiškas vaikas

Vaikai mokosi bendraudami, todėl Gedimino miesto darželyje ypatingas dėmesys kalbiniams įgūdžiams bei anglų kalbai. Anglų kalbos vaikai mokosi su mokytoja iš Didžiosios Britanijos. Anglų kalbos mokymas vyksta imersijos būdu, vienu natūraliausių mokymosi metodų. Mokymosi medžiaga pateikta taip, kad vaikai lengvai įsitrauktų ir mokytųsi – žaisdami judriuosius žaidimus, dainuodami bei tyrinėdami knygas. Knygų rytmečiai ir pažintis su knyga bei jos lobynais padeda vaikams ne tik jaustis saugiai, bet ir atrasti įdomiausias pasaulio vietas, susipažinti su knygų rašytojais, dailininkais ir knygų leidėjais.

Empatiškas vaikas

Gedimino miesto darželyje auginame draugišką, tolerantišką, pagarbią ir gebančią užjausti asmenybę. Empatiškumą diegiame jau ankstyvame amžiuje, integruodami emocijų valdymo ir socialinių įgūdžių programą „Kimochis“. Žaislų pagalba kuriamos įvairios žaidybinės situacijos, padedančios vaikams suprasti juos supantį pasaulį. Savikontrolės įgūdžiai padeda vaikams nusiraminti, atpažinti ir kontroliuoti emocijas, susitelkti į pagrindinius dalykus priimant save ir kitus. Mums svarbu, kad vaikas augtų pasitikėjimu grįstoje aplinkoje!